Darbo tel. Trumpas nr. Mobilus tel. El.paštas Kabinetas
Administracija
Gintaras Nemunis Radviliškio regioninio padalinio vadovas l. e. p. Kėdainių regioninio padalinio vadovas
8-612-78343 gintaras.nemunis@vivmu.lt 13
Justina Drąsutienė Personalo inspektorė
+37034760991 2224 +37068616902 justina.drasutiene@vivmu.lt 11-12
Kazys Vutencas Vyriausiasis miškininkas
+37034760499 2226 +37068617145 kazys.vutencas@vivmu.lt 23
Zigmas Guoga Vyriausiasis inžinierius
+37034760929 2227 +37068617157 zigmas.guoga@vivmu.lt 24
Reda Boiko Buhalterė
+37034760953 2228 reda.boiko@vivmu.lt 8
Rimas Belazaras Medienos ruošos ir darbų saugos inžinierius
+37068617628 rimas.belazaras@vivmu.lt 15
Giedrius Skučas Miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius
+37068612857 giedrius.skucas@vivmu.lt 17
Remonto mechaninės dirbtuvės
Vidmantas Atkočiūnas Mechanikas
+37068613061 vidmantas.atkociunas@vivmu.lt
Jurgita Butrimaitė Dispečerė
+37068227261 jurgita.butrimaite@vivmu.lt
Medelynas
Inga Rylienė Medelyno viršininkė
+37068618229 inga.ryliene@vivmu.lt
Rita Butkuvienė Medelyno meistrė
+37064607585 rita.butkuviene@vivmu.lt
Girininkijos
Vidmantas Berulis Pašušvio girininkijos girininkas
+37034743110 +37068617158 vidmantas.berulis@vivmu.lt
Vaidas Postauka Pašušvio girininkijos girininko pavaduotojas
+37068617160 vaidas.postauka@vivmu.lt
Albertas Bliznikas Dotnuvos girininkijos girininkas
+37034737148 +37065236334 albertas.bliznikas@vivmu.lt
Lina Čikotienė Dotnuvos girininkijos girininko pavaduotoja
+37065334779 lina.cikotiene@vivmu.lt
Romaldas Bukauskas Ąžuoloto girininkijos girininkas
+37034778275 +37068617162 romaldas.bukauskas@vivmu.lt
Evaldas Veršulis Ąžuoloto girininkijos girininko pavaduotojas
+37068617146 evaldas.versulis@vivmu.lt
Petras Eigirdas Kėdainių girininkijos girininkas
+37034751269 +37068617629 petras.eigirdas@vivmu.lt
Virginijus Mikalauskas Kėdainių girininkijos girininko pavaduotojas
+37068617134 virginijus.mikalauskas@vivmu.lt
Eglė Jankauskienė Josvainių girininkijos girininkė
+37034773173 +37062012449 egle.jankauskiene@vivmu.lt
Arūnas Babilius Lančiūnavos girininkijos l. e. p. girininkas
+37068612819 arunas.babilius@vivmu.lt
Arvydas Kindurys Skaistgirio girininkijos girininkas
+37034749182 +37068617150 arvydas.kindurys@vivmu.lt
Vaida Venckuvienė Skaistgirio girininkijos girininko pavaduotoja
+37068616719 vaida.venckuviene@vivmu.lt
Edvinas Zujus Labūnavos girininkijos l. e. p. girininkas
+37034734167 +37068619456 edvinas.zujus@vivmu.lt